Кіровоградська область

Благовіщенський район

Населений пункт Синьки

Бобринецький район

Населений пункт Полум'яне
Населений пункт Миколо-Бабанка
Населений пункт Григорівка
Населений пункт Витязівка
Населений пункт Новогомельське
Населений пункт Василівка
Населений пункт Буховецьке
Населений пункт Бобринець
Населений пункт Ходосівка

Вільшанський район

Населений пункт Нижчі Верещаки
Населений пункт Віта-Поштова

Гайворонський район

Населений пункт Донецьк
Населений пункт Сукачі

Голованівський район

Населений пункт Олександрівка
Населений пункт Шепилове
Населений пункт Троянка
Населений пункт Розкішне
Населений пункт Полонисте
Населений пункт Перегонівка
Населений пункт Наливайка
Населений пункт Межирічка
Населений пункт Люшнювате
Населений пункт Табанове
Населений пункт Красногірка
Населений пункт Капітанка
Населений пункт Ємилівка
Населений пункт Голованівськ
Населений пункт Ємчиха
Населений пункт Васильківка

Добровеличківський район

Населений пункт Юр'ївка
Населений пункт Федорівка
Населений пункт Тишківка
Населений пункт Піщаний Брід
Населений пункт Володимирівка
Населений пункт Водяне
Населений пункт Липняжка
Населений пункт Скопіївка
Населений пункт Дружелюбівка
Населений пункт Михайлівка
Населений пункт Гнатівка
Населений пункт Добровеличківка
Населений пункт Дубівка
Населений пункт Рябина
Населений пункт Рябина
Населений пункт Лозуватка

Долинський район

Населений пункт Новогригорівка Друга
Населений пункт Ганнівка
Населений пункт Іванівка
Населений пункт Гурівка
Населений пункт Варварівка
Населений пункт Березівка
Населений пункт Долинська
Населений пункт Дмухайлівка

Знам'янський район

Населений пункт Глибока балка
Населений пункт Плоске
Населений пункт Іванківці
Населений пункт Суботці
Населений пункт Диківка
Населений пункт Антонівка
Населений пункт Малютянка

Кіровоград район

Населений пункт Петриківка

Кіровоградський район

Населений пункт Моськівка
Населений пункт Пилипівка
Населений пункт Надеждівка

Компаніївський район

Населений пункт Криничувате
Населений пункт Криничувате
Населений пункт Губівка
Населений пункт Антонівка
Населений пункт Сасівка
Населений пункт Золотницьке
Населений пункт Криничувате
Населений пункт Перегонівка
Населений пункт Писарівка

Маловисківський район

Населений пункт Мала Виска
Населений пункт Мала Виска
Населений пункт Новогригорівка
Населений пункт Білий Колодязь
Населений пункт Червоні Яри
Населений пункт Новомосковськ

Новгородківський район

Населений пункт Тарасівка
Населений пункт Новоандріївка
Населений пункт Спасове
Населений пункт Новомиколаївка
Населений пункт Митрофанівка
Населений пункт Вершино-Кам'янка
Населений пункт Верблюжка
Населений пункт Велика Чечеліївка
Населений пункт Інгуло-Кам'янка
Населений пункт Новгородка
Населений пункт Обуховичі
Населений пункт Оленівка

Новоархангельський район

Населений пункт Синюха
Населений пункт Скалівські Хутори
Населений пункт Тернівка
Населений пункт Розсохуватець
Населений пункт Копенкувате
Населений пункт Липняжка
Населений пункт Чернеча Слобода

Новомиргородський район

Населений пункт Коробчине
Населений пункт Оситняжка
Населений пункт Гутирівка
Населений пункт Лохня

Новоукраїнський район

Населений пункт Громуха
Населений пункт Далеке
Населений пункт Помічна
Населений пункт Дружелюбівка
Населений пункт Саверці
Населений пункт Новобогданівка
Населений пункт Велика Писарівка

Олександрівський район

Населений пункт Олександрівка
Населений пункт Олександрівка
Населений пункт Цвітне
Населений пункт Розумівка
Населений пункт Родниківка
Населений пункт Івангород
Населений пункт Бовтишка
Населений пункт Рябина
Населений пункт Добровілля

Олександрійський район

Населений пункт Щасливе
Населений пункт Петрозагір'я
Населений пункт Костянтинівка
Населений пункт Недогарки
Населений пункт Великополовецьке
Населений пункт Великополовецьке
Населений пункт Рябина

Онуфріївський район

Населений пункт Кривошиїнці
Населений пункт Кривошиїнці
Населений пункт Ясинуватка
Населений пункт Онуфріївка
Населений пункт Кириківка
Населений пункт Пристроми

Петрівський район

Населений пункт Юнашки
Населений пункт Вищевеселе

Світловодський район

Населений пункт Захарівка
Населений пункт Захарівка
Населений пункт Іванівка
Населений пункт Золотарівка
Населений пункт Глинськ
Населений пункт Велика Андрусівка
Населений пункт Ємилівка
Населений пункт Новобогданівка
Населений пункт Погребище
Населений пункт Погребище
Населений пункт Погребище

Устинівський район

Населений пункт Кривець
Населений пункт Тростянець